Hakkımızda

Bİr marka hayal edİn…

Kendini özel ayakkabılar üretmeye tutkuyla adamış bir marka…West To West ayakkabı sektöründeki faaliyetine 2004’te İzmir - Karabağlar’daki butik atölyesinde günlük 40 çift özel ayakkabı üretimi ile başlamıştır. Şu anda gelmiş olduğu nokta itibari ile en son teknoloji ile donatılmış 1000 m2’ lik modern binasında 10 ülkeye ayakkabı ihracatı yapmaktadır. Globalleşen dünyamızdaki trendleri yaşam stiline dönüştüren West To West , kadınların aradığı marka haline gelmiştir. Modern, dinamik ve elegan tasarımları ile iş, gece, hafta sonu gibi farklı konseptlerde üretim gerçekleştirmektedir. West To West Ayakkabı, “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürettiği, kendi tasarımı olan ayakkabılar ile pazarını dünya çapında genişletmek ve West To West’i sektörünün aranan markası konumuna getirmek amacındadır. Bu çerçevede, West To West ayakkabı dünya modasındaki trendleri yakından takip edip en son gelişmelerin sağladığı olanaklardan faydalanmaktadır. West To West Ayakkabı’nın imajı genç ve orta yaş seçimi olmasıdır. Hedef kitle olan bu grup, West To West ayakkabıyı kullanışlı, rahat ve seçkin olarak tanımlamaktadır.Misyon
West To West 2004 yılında tasarım ve ustalık iş bilgisi ve deneyimi olan Kasım Olçay tarafından kurulmuştur. Ayaklarımız değerli, Onları sağlıklı ayakkabıyla koruma bilinci ile değerli kullanıcıların günlük hayatta öz güvenini ve enerjisini artırmak için modayı yakın takipederek konforu ve şıklığı tasarımlarına yansıtmaktadır. West To West önce yaşat ki yaşa anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır. Türkiye ve dünyanın saygın markalarına üretim yapmaktadır.
Vizyon
West To West daima ileri daima iyisi diyerek çıktığı yolda kullandıgı pusula ile yönünü hiç kaybetmeden müşterilerine en son teknoloji ve uzman personel alt yapısı ile kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin güvenlerini kazanmak bizim başarımızdır.